وب سايت شخصي مهدي كاظمي

سايت هاي پيشنهادي
نمایش تعداد 
شماره پیوند بازدیدها
1 ويرايش زيرنويس فيلم به صورت آنلاين
624
2 شركت غذاسازان زندگي (ماري براون)
677
3 چاپ رواق
792
4 گيگاپيپر
گيگاپيپر سايتي براي درخواست مقاله، كتاب و تبادل نظر علمي و تخصصي است.
628
5 هماتیا
سایت هماتیا، یک فروشگاه آنلاین وسایل دست ساز است که امکان خرید مستقیم از سازندگان وسایل دست ساز (اعم از تابلو نقاشی، لباس، وسایل تزیینی، جواهرات، اسباب بازی و حتی خوراکی های دست ساخته) را فراهم می کند.
661
6 كلاس درس
آرمان «کلاس درس» که شریک آموزشی «آکادمی خان» در زبان فارسی است، فراهم کردن آموزش رایگان و باکیفیت تمامی یافته‌های علم برای همه‌ی فارسی‌زبانان است. ما قصد داریم به وسیله ویدیوهای کوتاه‌مدت آموزش در بالاترین سطح ممکن را را برای همه و به طور یکسان فراهم کنیم.
586
7 گروه آسمان
گروه آسمان، سازمانی داوطلبانه و مردم‌نهاد است كه رسالت و فلسفه‌ی ‌وجودی‌اش تلاش برای بهبود كيفيت آموزش و پرورشِ كشور عزيزمان ايران است تا با ارايه‌ي مهارت‌های مهم و مهجوری چون تفكر سيستمی، مهارت‌های زندگی و كارِ گروهی در مدارس، به پرورش بهتر مردان و زنان آينده ايران‌زمين كمك‌كند.
689
8 شركت همكاران سيستم
شركت همكاران سيستم، يكي از بزرگ‌ترين شركت‌هاي نرم‌افزاري كشور است كه در بسياري از حوزه‌هاي نرم‌افزار مديريت كسب و كار وارد شده و پيشروست.
550
9 گروه برنامه نويسي اسپريس
گروه برنامه نويسي اسپريس، گروهي تازه تاسيس در برنامه نويسي اندرويد در ايران است كه فعاليت‌هايش را عملا در سال 92 آغاز كرده است. به نظر مي رسد كه نرم افزارهاي اين گروه از كيفيت بالاتري نسبت به متوسط نرم افزارهاي اندرويد فارسي برخوردار است.
767
شما اين جا هستيد:   صفحه اصلي شخصي پيوندها سايت هاي پيشنهادي