وب سايت شخصي مهدي كاظمي

پروژه هاي آكوستيك PDF چاپ نامه الکترونیک

دو تا پروژه در مورد آكوستيك انجام داده بودم كه يكي نظري بود و ديگري عملي. پروژه دوم به صورت گروهي انجام گرفته بود ولي فكر مي كنم دوستان با به اشتراك گذاري آن مشكلي نداشته باشند.

پروژه آكوستيك ساختمان را در ترم دوم سال 84-85 در درس مطالعه انفرادي با آقاي دكتر امجد (از اساتيد دانشكده فيزيك دانشگاه صنعتي شريف) انجام داده بودم. فايل PDF اين پروژه را مي‌توانيد از پيوند زير دانلود كنيد.

فايل گزارش پروژه آكوستيك ساختمان

چكيده اي كه آن موقع براي اين مطلب نوشته بودم از اين قرار است:

بعد از گذشت دهه ها از توسعه مدل هاي كامپيوتري آكوستيك ساختمان، اين مدل ها به بلوغ رسيده اند. روش هاي تركيبي كه از تركيب بهترين جنبه هاي مدل هاي Ray Tracing Method و Image Source Method، ايجاد شده اند كه زمان محاسبات را نيز به مقدار قابل توجهي نيز كاهش مي دهند. امروزه، مدل هاي كامپيوتري آكوستيك ساختمان نسبت به مدل هاي مقياسي مزاياي زيادي دارند. ابزارهاي قابل اعتماد و كاراي طراحي كامپيوتري در مسائل صوتي ايجاد شده اند، و نتايج شبيه سازي نه تنها با چشم قابل ديدن هستند كه با گوش نيز با استفاده از تكنيك هاي auralisation قابل شنيدن هستند.

پروژه آكوستيك مسجد دانشگاه را هم پيش از پروژه آكوستيك ساختمان و در ترم اوّل 84-85 با دوستان ديگري انجام داده بوديم. فايل گزارش نهايي اين پروژه را مي توانيد از پيوند زير دانلود كنيد.

فايل گزارش پروژه آكوستيك مسجد دانشگاه

 
شما اين جا هستيد:   صفحه اصلي شرح حال تخصصي دانشگاه پروژه هاي دانشگاهي پروژه هاي فيزيك پروژه هاي آكوستيك